Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Dua (Ağız Kilitleme Duası)

Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Dua okumak, Allah’ın izni ile mümkündür. Ağız kilitleme duası olarak da bilinen bu ayetler; Düşmanı Susturan sure arayanlar için birebirdir.

YORUM BÖLÜMÜNDEN BİZE YAZARAK ALLAH RIZASI İÇİN ÜCRETSİZ DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak, en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Bunun yanı sıra Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak için tavsiye edilmektedir. Bu yazımızda Düşmanı Susturan Dua ve Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Dua paylaşımı yapacağız. Allah C.C, hayırla kabul etsin.

Not: Düşmanı Susturan Dua okumadan önce besmele çekmeniz gerekmektedir.

Yazı Önerisi: Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Dua

Eğer haklı konumdaysanız, Allah CC’nin sizi koruduğundan şüpheniz olmasın. Karşındakinin ağzını dilini bağlamak için dua okumadan önce abdestli olmanıza dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak istemiyorsanız; etmeniz gereken dualar şu şekildedir;

“Ve cealna mim beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsırun”
Bu duayı her gün 21 kere okuyarak; Allah’ın izni ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Bakara 171 Dil Baglamak için tercih edilse de oldukça tehlikelidir. Kesin yoldan çözüm arıyorsanız, size verdiğimiz duaları okuyabilirsiniz.

Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Dua (Ağız Kilitleme Duası)
Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Dua (Ağız Kilitleme Duası)

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Baglamak

Ayetel Kürsi ile Ağız Dil Baglamak bir diğer seçenektir. Bunun için ilk önce gusül abdesti almalı, sakin ve temiz bir odada 2 rekat namaz kılmalısınız. Ardından niyet ederek sureyi okumalısınız.

Dua ettikten sonra; Allah’tan istediğinizi samimi bir dil ile ifade ederek, duanızı sonlandırabilirsiniz. Bu işlemi her gün 2 kere tekrarladığınız takdirde amacınıza 3 gün içinde ulaşırsınız. Hakkında Konuşanları Susturmak İçin Dua  arıyorsanız, bu sure sizin için birebirdir.

Bu duayı da okuyun:  Depresyonu Bitiren Dua

Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere okunan Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak mümkündür. Tebbet suresi, husumetli olduğunuz ya da hakkınızda kötü konuşanlar için okunur. Abdestli şekilde okumanız tavsiye edilir. Ağız kilitleme duası arasında en etkili olanı bu suredir. 2 rekat namaz kıldıktan sonra okunması, etkisini arttıracaktır.

Ağız Kilitleme Duası
Ağız Kilitleme Duası

Ağız Kilitleme Duası

Ağız kilitleme duası, yukarıda da bahsettiğimiz gibi oldukça tehlikelidir. Geri dönme ihtimali bulunmaktadır (Haksızsanız.). Fakat her şeyi göze alıyorsanız, her gece uyumadan önce okumanız gerekecektir.

‘Ya hayyu ya kayyum ya bediussemavati vel arz ya zülcelali vel ikram’ 

Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Duayı ettikten sonra şu cümleleri tekrar edin;

Ey Rabbim, benim hakkımda konuşan Ayşe kulunun ağzını dilini bağla. Ağzı kilitlensin ki, kendini de beni de daha fazla günaha sokmasın. Sen onu doğru yola çağır, sen onu doğruya yönelt. Sen ki, hiç şüphesin ol deyince olduran, bizim gücümüzün yetmediğine yetensin. Sen duamı kabul eyle. Amin.

Kaynak

“Karşındakinin Ağzını Dilini Baglamak İçin Dua (Ağız Kilitleme Duası)” üzerine bir yorum

Yorum yapın