1 Günde Aşık Etme Duası (Sevdiğin Kişiyi Körkütük Deli Gibi)

1 Günde Aşık Etme Duası, körkütük sevilmek isteyen kişilerin başvurduğu ilk yöntemdir. Uzaktan aşık etme duası denenmiş olup, kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. Kısa olmasına karşın fazileti yüksek olan 1 Günde Aşık Etme Duası, 24 saat içinde kesin bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Deli gibi aşık etme duası arıyorsanız, bu yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası 

Aşık etme duası, özellikle de gençlerin ve platonik aşıkların ilgisini çeken konular arasındadır. Deli gibi sevdiğin kişiyi kendine bağlamak istiyorsan; sabah ve akşam olmak üzere 21 kere üst üste okumanız gerekecektir. Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş ve faziletleri fazla olan kelamlardandır. 1 Günde aşık etme duası etmeden önce niyet etmeli, abdest almalı ve içtenlikle dile getirmelisiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası (Sevdiğin Kişiyi Körkütük Deli Gibi)

yarab amnahni ayaha. hazana saeidan bialnisbat li.

1 Günde Aşık Etme Duası Okunuşu

Yarabbim sen onu bana nasip et. Benim için hayırlı olsun.

1 Günde Aşık Etme Duası Meali

يارب امنحني اياها. حظا سعيدا بالنسبة لي.

1 Günde Aşk Duası Arapçası

Her gün sabah ve akşam uyumadan önce abdest alıp, bu duayı 21 kere okumanız faydalı olacaktır. 24 saatin sonunda 1 Günde Aşık Etme Duası ile sevdiğin kişiyi deli gibi kendine aşık edebilirsin.

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini Kendine Aşık Etme Duası olarak bilinen Duha Suresi, faziletli ve Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed S.A.V tarafından da tavsiye edilen sureler arasındadır. Düzenli olarak okunduğu takdirde Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası olarak etki etmektedir. 1 Günde Aşık Etme Duası arıyorsanız da yine bu sureyi okuyabilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası 

Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası olarak bilinen Vedduha suresi de etkili, kısa süre içerisinde karşı tarafın aşık olmasını sağlayan suredir. Her gün abdestli şekilde okunduğu takdirde sevdiğiniz kişinin de size deli gibi aşık olmasını sağlayacaktır.

Bu duayı da okuyun:  Anında Tesir Eden Aratan Dua (Hemen Aratan)

Aynı zamanda fotoğrafa bakarak ve kişinin ismini söyleyerek okuduğunuz takdirde Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş olur. Sevdiğiniz kişi de sizi özlemeye, sevmeye ve aşık olmaya başlar. 1 Günde Aşık Etme Duası, yukarıda sıraladığımız gibidir. Buna ek olarak gözü sizden başkasını görmesin diye Deli Gibi Aşık Etme Duası arıyorsanız, aşağıda bulunan başlıklara göz atabilirsiniz.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası 

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası okuyarak bir daha sizden başka kimseyi sevmemesini sağlayabilirsiniz. Bu duayı okumadan önce abdest almalı ve her gece uyumadan hemen önce fotoğrafına bakarak okumalısınız.

ya rabiy ‘ana eabduk albayis fi tariqik wala ‘urid shyyan min ‘ahad ghayarika. ‘ant ya abnat fatimat , eayishat , ajeal khadimak (asm alshakhsa) jydan bialnisbat li. la tuetih li’ayi shakhs akhir siway. la shaka ‘anak kuliy alqudrat wataerif ma hu al’afdalu.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Arapça Okunuşu

Ey Rabbim, ben senin yolunda olan ve senden başkasından bir şey istemeyen aciz kulunum. Sen Fatma kızı Ayşe kulunu (kişinin ismi) benim için hayırlı kıl. Onu benden başkasına nasip etme. Sen hiç şüphesiz ki her şeye gücü yeten, en hayırlısını bilensin. Körkütük Aşık Etme Duası senin katında kabul olsun, amin.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Türkçesi

Video kaynağı

Yorum yapın