Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı

Son zamanlarda birçok kişi arasında “bu duayı okudum ve beni aradı” gibi ifadelerle ilgili deneyimler bulunmaktadır. Bu tür deneyimlerde insanlar, bir dua okuduktan sonra beklemedikleri bir şekilde arandıklarını veya dileklerinin gerçekleştiğini anlatmakta.

Bu nedenle de pek çok kişi, özellikle sevdiği ve ayrı olduğu veya sevgilisi olmasını istediği bir kişi için bu duayı okuyarak en kısa sürede sevdiği tarafından aranmak ve mesut olmak istemekte ve bu dua veya duaların neler olduğunu merak edip öğrenmek istemektedir. Peki, Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı diyenler hangi duaları okuyor?

Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı

Özellikle sevdiği tarafından en kısa sürede aranmak isteyen ve bunun için Allah’tan yardım isteyerek sevdiğini aratan dua okumak isteyen kişiler, bu konuda en tesirli dua olan Hacet Duası sayesinde, bu duayı okuyarak sevdiği tarafından aranabilmekte ve güzel bir iletişim kurabilmektedir. Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı diyenlerin denediği Hacet Duası okunuşu ise şöyledir:

  • Lâ ilâhe illallâhu’l-halîmül-kerîm.
  • Sübhâne rabbi’l-arşi’l-‘azîmi’l-hamdü lillâhi Rabbi’l-‘âlemîn.
  • Es’elüke mûcibâti rahmetike ve ‘azâime mağfiratike ve’l-ğanîmete min külli birrin ve’s-selâmete min külli ismin.
  • Lâ tedağ lî zenben illâ ğafertehû velâ hemmen illâ ferractehû velâ hâceten hiye leke ridan illâ kadaytehâ yâ erhame’r-râhimîn.

Bu duayı sürekli olarak okuyarak kısa sürede sevdiğiniz kişi tarafından aranabilirsiniz. “Bu duayı okudum beni aradı” diyen kişilerin büyük bir çoğunluğu bu Hacet Duasını okuduğunu dile getirmiş ve oldukça tesirli olduğu bilinmektedir.

Hemen Aratan Dua

İnsanlar genellikle farklı konularda yardım veya desteğe ihtiyaç duyduklarında Allah’a dua ederler. Özellikle kişilerin Allah’tan en çok yardım dilediği konulardan biri de sevdiği tarafından aranmak ve aradaki buzların erimesidir.

Bu duayı da okuyun:  Sevdiğim Kişinin Benimle Evlenmek İstemesi İçin Dua

Bu hususta da Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı olarak kişiler tarafından okunan pek çok etkili dua bulunmaktadır. Din ve spiritüel inançlar, insanların dua ve dileklerle ilgili güçlü inançlar geliştirmelerine neden olabilir.

Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı – Birçok dinde olduğu gibi İslam’da da dua ve dileklerin gerçekleşeceği düşünülür ve bu nedenle okunan bir dua sonrası yaşanan herhangi bir olay, ruhani bir bağlantı olarak yorumlanabilir. Ancak, bu tür olayların ruhani bir açıklaması olduğu düşüncesi, bilimsel açıklamaların yerine geçmez.

Telefonla Aranmak İçin Dua da ilginizi çekebilir.

1 Saatte Aratan Dua

Arada bir küslük varsa ve bir süredir kişinin sevdiği onu arayıp sormuyorsa, bu durumdan kurtulmak ve küslüğü veya engelleri ortadan kaldırmak için en hızlı tesire sahip dualardan biri, Tirmizi Salat’ta 140 – 348’de yer alan 1 saate aratan dua ile kişiler sevdikleri tarafından 24 saat içerisinde aranabilmektedir.

Erkeği anında aratan dua olarak da bilinen bu duanın her akşam okunması, en kısa sürede tesirini göstermekte ve kişiler, ettikleri bu dualar sayesinde sevdikleri tarafından aranarak aradaki küskünlükten kurtulabilmektedir. 1 saatte aratan dua Tirmizi Salat duasıdır ve bu dua oldukça tesirlidir.

Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı
Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı

Hemen Aratan Dua Denenmiş Bakara 260

Bu Duayı Okudum ve Beni Aradı – Hemen aratan dualar arasında özellikle pek çok Müslüman tarafından denenmiş ve mucizesi ispatlanmış Bakara 260. Ayeti ile kişiler, sevdikleri kişiler tarafından en kısa sürede aranarak sevdikleri kişiye kavuşabilmektedir.

Hemen aratan dua denenmiş Bakara 260 ayeti, mutlaka temiz bir imanla ve en içten şekilde okunmalıdır. Allah’a el açan ve sevdiği kişi tarafından aranarak sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler, Bakara 260. Ayetini şu şekilde okuyabilmektedir:

Bu duayı da okuyun:  Sevdiğim Bu Duayla Döndü

“Ve iz kâle ibrâhîmu rabbi erîn keyfe tuhyil mevtâ kâle e ve lem tu’min kâle belâ ve lâkin li yatağıinne kalbi kâle fe huz erbeaten minet tayri fe surhunne ileyke summec’al alâ kulli jebelin minhunne cuz’en summed’uhunne ye’tineke sa’ yâ(sa’yen), va’lem ennallâhe azizun hakim.”

Video kaynağı

Yorum yapın